Adapazarı Hurda Metal


Adapazarı 'da Her Nevi Hurdalarınızı En yüksek Piyasa fiyatlarından yerinizden alıyoruz! Bizden Teklif Almadan Hurdalarınızı Satmayın!

Adapazarı 'da Hurda Alım Satımı 

Adapazarı Genelinde bulunan tüm Semtlerden Hurda Kablo Alım Satımı Yapıyoruz! En iyi Fiyat Teklifini Simdi Alın! 
Adapazarı Hurda Hurda Hurdacılar Hurdacı Firması

Adapazarı n'da Muhtelif hurdalarınızı en güncel fiyatlarla değerinde ve nakit olarak satın almaktayız. Fiyatlar mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Adapazarı n'da Güncel Hurda alım satım fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Adapazarı n'da Hurda Alan hurdacılar Hurdacı Firma

Adapazarı n'da Muhtelif Hurda Fiyatları Hurda Demir Fiyatları Hurda Sac Fiyatları Güncel Hurda Kablo Fiyatları Hurda Aliminyum sarı bakır Fiyatları, Adapazarı 'da Krom Hurda Fiyat..Hurda Demir alım satım işi yapan Hurdacı

Adapazarı Hurdacılık Hurdacı hurdacısı Hurdacıları Firmaları

Adapazarı n'da Hurdası, Bakır Hurdası, Kablo Hurdası, Pirinç (Sarı) Hurdası, Kurşun Hurdası, Çinko hurdası, Sert Antiminyum Hurdası, Plastik Hurdası, diğer tüm geri dönüştürülebilir hurdalar.

Adapazarı Hurda İşi Yapan
Geri Dönüşümcüleri Şirketler

Adapazarı n'da Kablo Alım Satımı Yapan Hurdacı Hurdacılar Geri Dönüşümcüler Adapazarı n'da Fason Kablo Kıran Hurdacılar Hurda Plastik Alım Satımı! Güncel Hurdakablo Piyasa fiyatları Borsası.

Biz Kimiz? Hakkımızda Bilgi   

AnadoluHurda Metal 2001 yılında İlker Altay tarafından Hurdacılık ve Geri Dönüşüm alanlarında faaliyette Bulunmak üzere İstanbul ili Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa beldesin 'de Sektöre Dahil Olmuştur . Bu sektörde kısa sürede iyi ve saygın bir yer edinmiş ve güven ve istikrar odağı olmuştur!


Adapazarı n'da Hurda Alım Satım Hurda Sarı Alım Satımı Hurda Bakır Hurda Aliminyum Hurda Plastik Alım Satımı Hurda Krom
İstanbul ’un her iki yakasında bulunan tüm semtlerden Hurda  Demir Bakır Sarı ve Muhtelif Madenlerin Alım Satımını Yapıyoruz! Ferhatpaşa 'da Hurdacı Hurdacılar, Adapazarı Hurdacı Hurdacılar, Karasu Hurdacı Hurdacılar, Akyazı Hurdacı Hurdacılar, Kefken Hurdacı Hurdacılar, Kocaeli Hurdacı Hurdacılar, Derince Hurdacı Hurdacılar, Alpullu Hurdacı Hurdacılar, Düzce Hurdacı Hurdacılar, Geyve Hurdacı Hurdacılar, Pamukova Hurdacı olarak hurda alımı yapmaktayız. Kapınızda nakit ödeme işlemi yapmaktayız.

İstanbul Genelinde bulunan tüm semtlerden Hurda Kablo Alım Satımı Yapıyoruz!
Yarımca Hurdacı, Köseköy Hurdacı, Dilovası Hurdacı, Muallimköy Hurdacı, Balçık Hurdacı, İzmit Hurdacı, Kocaeli Hurdacı,
Yalova Hurdacı Hurdacılar Sapanca Hurdacı, Hendek Hurdacı, Kaynaşlı Hurdacı, Bolu Hurdacı olarak hurda alımı yapmaktayız. 


Alımını Yaptığımız Hurdalar 

Youtube 'deki Kanalımıza Göz Atmanızı Bekleriz

Hurda Demir
Paslanmaz Hurda
Preslenmiş DKP
Açık Saç Artığı
Hurda Demir Talaşı
Hurda Bakır
Alüminyum Hurdası
Pirinç (Sarı) Hurdası
Hurda Kablo
P.V.C. Plastik Hurdası
Hurda Sac Mamülleri
Hurda Levha

İrtibat Formu

Nerde Konumlanıyoruz!

Telefonlarımız

İlker Bey: 
0538 967 34 42

E-mail

[email protected]
Ferhatpaşa Mahallesi Ataşehir - İstanbul

 © Copyright All Rights Reserved AnadoluHurdaMetal.Com - bu websitesi bir 3web tasarım yapımıdır! this website Updated untill February 2023

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Website was started with Mobirise